Inni klienci kupili również
Konica Minolta Bizhub C251i
Konica Minolta Bizhub C251i

14 758,77 zł

11 999,00 zł

szt.
Kolorowa kserokopiarka laserowa Konica Minolta Bizhub C3110
Kolorowa kserokopiarka laserowa Konica Minolta Bizhub C3110

2 999,00 zł

2 438,21 zł

szt.
Kserokopiarka Sharp MX-3571
Kserokopiarka Sharp MX-3571

33 296,10 zł

27 070,00 zł

szt.
Kserokopiarka kolorowa Konica Minolta Bizhub C224e
Kserokopiarka kolorowa Konica Minolta Bizhub C224e

5 999,00 zł

4 877,24 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub c364e
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub c364e

6 800,00 zł

5 528,46 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C450i
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C450i

27 500,00 zł

22 357,72 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C280
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C280

4 900,00 zł

3 983,74 zł

szt.

Jaką kserokopiarkę wybrać do małej przestrzeni? Polecane modele w kompaktowym rozmiarze

Jaką kserokopiarkę wybrać do małej przestrzeni? Polecane modele w kompaktowym rozmiarze

Wybór odpowiedniej kserokopiarki do małego biura czy domowego gabinetu może być wyzwaniem. Ważne jest, aby urządzenie było funkcjonalne, wydajne, a jednocześnie zajmowało jak najmniej miejsca. W tym artykule przedstawimy kompaktowe kserokopiarki, które idealnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Dowiedz się, jaką kserokopiarkę wybrać do małej przestrzeni i poznaj nasze rekomendacje.

Oszczędność miejsca bez uszczerbku na funkcjonalności. Czy warto kupić kompaktową kserokopiarkę?

W małych biurach i domowych gabinetach przestrzeń jest na wagę złota. Kompaktowa kserokopiarka to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnego urządzenia biurowego, ale nie mogą pozwolić sobie na duże sprzęty.

Mała kserokopiarka nie oznacza kompromisów w kwestii funkcjonalności. Nowoczesne kompaktowe modele oferują zaawansowane funkcje, takie jak drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Dzięki temu można korzystać z pełni możliwości, jakie oferują większe urządzenia, oszczędzając jednocześnie miejsce.

Domowa kserokopiarka jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących zdalnie, studentów oraz małych firm. Takie urządzenie może być łatwo przenoszone i ustawiane w dowolnym miejscu, co jest niezwykle wygodne w małych przestrzeniach. Warto rozważyć zakup kompaktowej kserokopiarki, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca.

3 polecane modele kompaktowych kserokopiarek

Wybór odpowiedniej kserokopiarki do małego biura może być trudny, dlatego przygotowaliśmy listę trzech polecanych modeli, które wyróżniają się funkcjonalnością, jakością i kompaktowym rozmiarem.

Kompaktowe urządzenie z wszechstronnymi funkcjami dla biznesu – Canon imageRunner 1643i

Ten model kserokopiarki Canon to niewielkie urządzenie wielofunkcyjne, które idealnie sprawdzi się w małych biurach i domowych gabinetach. Oferuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, a wszystko to w kompaktowej obudowie. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce, nie rezygnując z żadnej z kluczowych funkcji biurowych.

Canon imageRunner 1643i cechuje się wysoką wydajnością i szybkością pracy. Urządzenie to potrafi drukować z prędkością do 43 stron na minutę, co jest imponującym wynikiem w tej kategorii sprzętu. Dodatkowo, dzięki funkcji automatycznego dwustronnego drukowania, można zaoszczędzić na papierze. Jeśli zatem szukasz najlepszej kserokopiarki do małego pomieszczenia, Canon imageRunner 1643i będzie doskonałym wyborem.

Kserokopiarka Canon imageRunner 1643i

Kserokopiarka Canon imageRunner 1643i

Połączenie nowoczesności i oszczędności (również miejsca) – Sharp AR-6023DNV

Sharp AR-6023DNV to kolejny świetny wybór dla osób poszukujących małej kserokopiarki. Ten model oferuje funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, co czyni go wszechstronnym urządzeniem biurowym. Dzięki kompaktowej budowie idealnie sprawdzi się w małych biurach i domowych gabinetach.

Sharp AR-6023DNV zapewnia wysoką jakość wydruków i kopii, a to jest niezwykle ważne w codziennej pracy biurowej. Dodatkowo, urządzenie to jest energooszczędne, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

To niewielkie urządzenie wielofunkcyjne łączy w sobie nowoczesne technologie z oszczędnością miejsca, w związku z czym jest idealnym wyborem dla osób poszukujących funkcjonalności w kompaktowym rozmiarze.

Kserokopiarka Sharp AR-6023DNV

Kserokopiarka Sharp AR-6023DNV

Wydajne urządzenie wielofunkcyjne do małych biur – Konica Minolta Bizhub C3320i

Ten model kserokopiarki Konica Minolta doskonale sprawdzi się również w małych biurach. Oferuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, a wszystko to w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Dzięki temu można cieszyć się pełną funkcjonalnością bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca.

Bizhub C3320i cechuje się wysoką jakością wydruków oraz szybkim czasem reakcji. Urządzenie to oferuje również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne w środowisku biurowym. Jeśli nadal zastanawiasz się, jaką kserokopiarkę wybrać do małego biura, weź pod uwagę właśnie Konica Minolta Bizhub C3320i.

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C3320i

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C3320i

Wybór kompaktowej kserokopiarki do małego biura czy domowego gabinetu to decyzja, która wymaga uwzględnienia wielu czynników. Ważne jest, aby urządzenie było funkcjonalne, wydajne i zajmowało jak najmniej miejsca. Przedstawione modele – Canon imageRunner 1643i, Sharp AR-6023DNV oraz Konica Minolta Bizhub C3320i – to doskonałe propozycje, które spełnią te wymagania.

Oszczędność miejsca nie musi oznaczać rezygnacji z funkcjonalności. Nowoczesne małe kserokopiarki oferują szeroki zakres funkcji, które są niezbędne w codziennej pracy biurowej. Wybierając jedno z polecanych urządzeń, można cieszyć się wysoką jakością wydruków i kopii, oszczędzając jednocześnie miejsce w biurze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl