Opcje przeglądania
Kategorie
  • Tusze do drukarek (0)
Producenci
Promocje
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C368
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C368
8 599,00 zł 8 199,00 zł 6 991,06 zł 6 665,85 zł
szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C364e
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C364e
6 700,00 zł 6 300,00 zł 5 447,15 zł 5 121,95 zł
szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C554e
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C554e
8 900,00 zł 7 999,00 zł 7 235,77 zł 6 503,25 zł
szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C454e
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C454e
8 299,00 zł 7 499,00 zł 6 747,15 zł 6 096,75 zł
szt.

Tusze do drukarek

Do sprzedawanych i wynajmowanych przez nas kserokopiarek Konica Minolta oferujemy oczywiście tonery i tusze, zarówno oryginalne, jak i zamienniki. Z pewnością znajdziecie więc Państwo u nas toner do swojej kserokopiarki lub drukarki.

Jak każdy sprzedawca sprzętu poligraficznego, zalecamy oczywiście stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, zalecanych przez producenta. Daje to gwarancję, że toner lub tusz nie stanie się przyczyną awarii, zanieczyszczenia układu drukującego etc. Jeśli posiadacie Państwo sprzęt na gwarancji, kupowanie oryginalnych tonerów powinno być oczywistością. Oryginalne tonery polecamy też firmom, które drukują znaczną część materiałów w kolorze i których wydruki zawierają rysunki lub zdjęcia. Najwyższą jakość wydruków łatwiej jest uzyskać na materiałach oryginalnych oraz papierze o zalecanych parametrach.

Rozumiemy jednak, że wielu z Państwa woli zamienniki ze względu na niższą cenę. Oszczędności są zawsze wskazane. W naszej ofercie znajdują się więc zamienniki najwyższej jakości, produkowane przez amerykańską firmę Katun z Minneapolis.

Zamienniki produkowane przez Katun

Katun należy do największych na świecie producentów zamienników do drukarek laserowych. Firma istnieje od ponad 35 lat i obsługuje ponad 35 tysięcy odbiorców z ok. 140 krajów. Świadczy to chyba najlepiej o jakości jej produktów. Dorównują one oryginałom, a to za sprawą najnowocześniejszej technologii oraz pracom badawczym prowadzonym w firmowych laboratoriach. Część produktów powstaje we własnych fabrykach firmy, część natomiast wytwarzają na jej zlecenie podwykonawcy.

O zaangażowaniu firmy Katun w rynek kserokopiarek i drukarek świadczy i to, że oprócz materiałów eksploatacyjnych wytwarza ona i sprzedaje na całym świecie rozmaite części zamienne, a także specjalistyczne smary i odkurzacze niezbędne technikom i serwisantom sprzętu poligraficznego. Firma posiada liczne certyfikaty jakości.

Przy wyborze służymy pomocą

Wybierając materiały eksploatacyjne, prosimy zwracać uwagę na ich oznaczenia: w naszym sklepie każdy produkt jest opisany dokładnym oznaczeniem i kodem. Podajemy też informację o urządzeniach, do których przeznaczony jest dany toner. Informujemy ponadto o wydajności każdego zasobnika. Możecie więc Państwo oszacować ilość zamawianych produktów tak, aby wystarczyła na ustalony okres eksploatacji lub ilość wydruków.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – każdemu Klientowi chętnie służymy radą i pomocą. Życzymy udanych zakupów!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl