Wynajem kserokopiarek Warszawa

Wynajem kserokopiarek Warszawa

 

Wyposażenie firmowego biura we wszystkie niezbędne elementy nie jest zadaniem prostym – zwłaszcza w przypadku młodych przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na rynek i dysponują mocno ograniczonym budżetem. W takich okolicznościach kupno skomplikowanych i drogich urządzeń biurowych może być nie lada problemem. Z drugiej strony, wydajne urządzenia poligraficzne w wielu sytuacjach są po prostu niezbędne. Przedsiębiorcom, których nie stać na wydanie kilku tysięcy złotych, oferujemy wynajem kserokopiarek w Warszawie.

Dlaczego warto wynająć kserokopiarkę?

O zaletach nowoczesnych kserokopiarek chyba nie trzeba się rozpisywać. Umożliwiają one nie tylko kopiowanie dokumentów, ale również drukowanie czy skanowanie, zastępując tym samym inne urządzenia biurowe. Co więcej, wiele modeli jest wyposażonych w dodatkowe funkcje, mające zabezpieczyć dokumenty przed dostaniem się w niepowołane ręce – w niektórych modelach są to kody PIN lub hasła, a w innych karty lub biometryczne zabezpieczenia dostępu. Wysokiej jakości kserokopiarka umożliwia także drukowanie i kopiowanie w dwóch trybach – kolorowym i monochromatycznym.

Wysokiej jakości, wydajne i wielofunkcyjne kserokopiarki są jednak urządzeniami drogimi. Za najtańsze modele renomowanych producentów, takich jak Konica Minolta, trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych. Kupno jeszcze lepszego urządzenia wiąże się z wydatkiem kilkunastu tysięcy złotych. W celu uniknięcia wydawania tak wysokich kwot, warto zdecydować się na dzierżawę kserokopiarek w Warszawie, co oferuje nasza firma.

Na czym polega dzierżawa kserokopiarek w Warszawie?

Oferowana przez nas dzierżawa kserokopiarek w Warszawie polega na dostarczeniu i udostępnieniu wskazanego w umowie urządzenia przedsiębiorcom. Klient nie ponosi kosztu wynajmu kserokopiarki, a płaci jedynie ustaloną stawkę za każde wykonanie kopii dokumentu. W ten sposób nie tylko nie musi wydawać wysokiej kwoty na zakup urządzenia, ale także może precyzyjnie zaplanować kwotę, jaką miesięcznie będzie przeznaczał na użytkowanie kserokopiarki.

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do wynajmu kserokopiarki. Klienci zainteresowani usługą mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo i pomoc w dobraniu urządzenia odpowiedniego do potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa oraz na specjalistyczny serwis. Dodatkowo, jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne szkolenie pracowników z zakresu obsługi kserokopiarki.

Najlepsze kserokopiarki w Warszawie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń poligraficznych. Doskonale wiemy, jakie kserokopiarki w Warszawie najlepiej sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Nasi klienci mogą liczyć na dzierżawę kserokopiarek takich producentów jak Sharp, Canon czy Konica Minolta, którzy od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Kserokopiarki tych japońskich potentatów gwarantują wysoką wydajność, intuicyjną obsługę oraz zabezpieczenia, dzięki którym dostęp do urządzenia mają wyłącznie osoby do tego powołane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl