Dzierżawa

Dzierżawa i wynajem kserokopiarek - leasing

Zakup kserokopiarki, będącej de facto skomplikowanym i zaawansowanym technologicznie urządzeniem wielofunkcyjnym, to spory wydatek, zwłaszcza dla firm małych oraz tych, które dopiero rozpoczynają działalność. Rozwiązaniem może być leasing lub proponowana przez nas dzierżawa.

Dzierżawa kserokopiarek polega na tym, że dostarczamy urządzenie dostosowane do potrzeb klienta, zapewniamy jego serwis, a klient płaci jedynie ustaloną stawkę za każdą wykonaną kopię. Najbardziej wymagającym klientom możemy przy tym zapewnić serwis całodobowy.

Standardowo dzierżawa kopiarek opiera się na umowie zawartej na czas od 12 do 24 miesięcy (sprzęt poleasingowy) lub 36-48 miesięcy (sprzęt fabrycznie nowy). Miesięczny czynsz zawiera opłatę za urządzenie, materiały eksploatacyjne, części zamienne, serwis, konserwację i dojazdy technika.

Co zyskujecie Państwo na dzierżawie ksero?

  • Dzierżawa ksero oznacza brak kosztów zakupu urządzenia.
  • Dzierżawa kserokopiarki pomniejsza podatek dochodowy.
  • Z góry wiadomo, ile trzeba zapłacić.
  • Możliwe jest dobranie urządzenia do potrzeb, a nie budżetu firmy.
  • Nowe firmy zyskują czas na zorientowanie się, jakie urządzenie jest im potrzebne.
  • Możliwy jest miesięczny okres próbny.
  • Zapewniamy pełną opiekę serwisową, dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz szkolenia pracowników i wsparcie IT.

Taki wynajem urządzeń wielofunkcyjnych w wielu wypadkach opłaca się Państwu znacznie bardziej niż ich zakup. Może on zresztą poprzedzić leasing lub kupno urządzeń biurowych przez Państwa firmę. Dzierżawa drukarek i innego sprzętu poligraficznego jest łatwa w rozliczeniach z urzędem skarbowym.

Dla kogo dzierżawa ksero będzie najlepsza?

Wynajem sprzętu biurowego polecamy przede wszystkim nowo powstałym firmom. Zapewni on dostęp do nowoczesnych urządzeń poligraficznych już na starcie i da czas na zgromadzenie środków pozwalających przedsiębiorstwu na zakup. Pozwoli także zapoznać się z możliwościami współczesnych urządzeń wielofunkcyjnych i oswoić pracowników z procedurami korzystania z maszyny, będącej biurowym centrum komunikacji.  

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji, pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie i przygotujemy ofertę jego dzierżawy. Jesteśmy pewni, że warunki będą dla Państwa atrakcyjne. Profesjonalna dzierżawa kserokopiarek tylko u nas w atrakcyjnej cenie!

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl