Producenci
Promocje
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C360i
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C360i

20 910,00 zł

Cena regularna: 22 000,00 zł

17 000,00 zł

Cena regularna: 17 886,18 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 227
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 227

10 900,00 zł

Cena regularna: 11 600,00 zł

8 861,79 zł

Cena regularna: 9 430,89 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 367
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 367

14 500,00 zł

Cena regularna: 15 500,00 zł

11 788,62 zł

Cena regularna: 12 601,63 zł

szt.
NISZCZARKA HSM Shredstar X15
NISZCZARKA HSM Shredstar X15

1 490,00 zł

Cena regularna: 1 832,70 zł

1 211,38 zł

Cena regularna: 1 490,00 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C250i
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C250i

15 498,00 zł

Cena regularna: 16 974,00 zł

12 600,00 zł

Cena regularna: 13 800,00 zł

szt.
Kserokopiarki Wrocław

Kserokopiarki i drukarki poleasingowe we Wrocławiu

 

Jeśli szukasz kserokopiarki, Wrocław może oferować wiele sklepów, w których będziesz mógł zakupić urządzenie wielofunkcyjne. Jednak najlepiej zwrócić uwagę na ofertę ForCopy – na terenie Wrocławia i okolic zapewniamy transport oraz montaż urządzenia na miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz długie godziny na konfiguracji sprzętu. Wybierając urządzenie do biura, zwłaszcza jeśli jesteś świeżo upieczonym przedsiębiorcą, warto zwrócić uwagę na kserokopiarki poleasingowe.

Urządzenie wielofunkcyjne Wrocław

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej klasy urządzania kopiujące w najlepszych cenach. Każde z tych urządzeń przechodzi pełen serwis przed wystawieniem go na sprzedaż. W ten sposób masz pewność, że urządzenie, które dostarczymy pod wskazany adres, będzie działało jeszcze przez długie lata. Dla naszych stałych klientów oferujemy serwis i naprawę kserokopiarek, również całodobowy oraz dzierżawę kserokopiarek. Są to rozwiązania idealne dla młodych przedsiębiorców, którzy mają ważniejsze wydatki.

Jak naprawić kserokopiarkę?

Każde przedsiębiorstwo wie, że awaria jednego sprzętu może być paraliżem dla całego biura. Dlatego tak ważny jest szybki i niezawodny serwis kserokopiarek. Wrocław jest jednym z tych miast, w których oferujemy tę usługę dla wszystkich chętnych przedsiębiorców. W przypadku awarii pojawiamy się w firmie bezzwłocznie, co pozwala na szybką reakcję i możliwość wznowienia pracy. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie jest naszą wielką zaletą. Dzięki niemu jesteśmy w stanie bardzo szybko i precyzyjnie zdiagnozować każde z naszych urządzeń, a następnie je naprawić. Jednak aby unikać nieprzyjemnych awarii, które mogą doprowadzić do przestojów, a w efekcie do strat, warto pamiętać o regularnym serwisowaniu urządzeń biurowych. W takim przypadku nasz zespół techników może zareagować odpowiednie wcześniej w przypadku elementów, które ulegają naturalnemu zużyciu. Dlatego też warto zapamiętać, że regularne przeglądy oraz konserwacja drukarek to klucz do ich bezawaryjnego działania – zapoznaj się z naszym serwisem i już dziś zamów usługę regularnych wizyt teamu serwisowego!

Kupno czy wynajem?

Jeśli jednak nie jesteś pewien, jakie urządzenie kopiujące będzie dla ciebie najlepsze, możesz skorzystać z naszej usługi, jaką jest dzierżawa kserokopiarek. Wrocław jest miastem, w którym zapewniamy obsługę biur w tym zakresie. Na czym to polega? Wybierasz urządzenie, które chciałbyś posiadać w swoim biurze. Po dogadaniu z nami szczegółów przywozimy je do ciebie oraz instalujemy, oraz przeszkalamy pracowników. Zapewniamy jego pełen serwis oraz dostarczanie materiałów eksploatacyjnych takich jak tusze czy tonery. Natomiast ty płacisz nam ustaloną stawkę za każdą wykonaną kopię. Co zyskujesz, decydując się na dzierżawę kserokopiarki? Po pierwsze nie ponosisz kosztu zakupu urządzenia, po drugie płacisz comiesięczną ustaloną kwotę za serwis i użytkowanie drukarki, po trzecie masz czas na zorientowanie się, czy takie urządzenie ci odpowiada, zwłaszcza że oferujemy pierwszy miesiąc próbny.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl