Inni klienci kupili również
Sharp MX-3571
Sharp MX-3571
33 296,10 zł 27 070,00 zł
szt.
Toner yellow Sharp MX61GTYA 24k
Toner yellow Sharp MX61GTYA 24k
861,00 zł 700,00 zł
szt.
Toner magenta Sharp MX61GTMA 24k
Toner magenta Sharp MX61GTMA 24k
861,00 zł 700,00 zł
szt.
Toner cyjan Sharp MX61GTCA 24k
Toner cyjan Sharp MX61GTCA 24k
861,00 zł 700,00 zł
szt.
Toner czarny Sharp MX61GTBA 40k
Toner czarny Sharp MX61GTBA 40k
492,00 zł 400,00 zł
szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 367
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 367
15 000,00 zł 12 195,12 zł
szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C364
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C364
6 299,00 zł 5 121,14 zł
Jakie są rodzaje druku?
Jakie są rodzaje druku?

Idąc do drukarni lub punktu ksero w celu wydrukowania dokumentów, czy też wybierając nową drukarkę do domu, często nawet nie zastanawiamy się nad tym, na jaki rodzaj druku postawić. Ba! Wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że współcześnie korzysta się z różnych metod drukowania. Tymczasem to, jaki druk wybieramy, ma duże znaczenie dla jakości kopiowanego dokumentu, efektywności urządzenia biurowego czy kosztów jego eksploatacji. Z jakimi rodzajami druku możemy się zatem spotkać i jaki wybrać? Na te pytania odpowiadamy poniżej. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Kserokopiarka atramentowa czy laserowa?
Kserokopiarka atramentowa czy laserowa?

Kserokopiarka to urządzenie, które jest niezbędne w każdym biurze – co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. W końcu w każdym przedsiębiorstwie każdego dnia z rąk do rąk przechodzi wiele raportów, umów czy faktur, a wiele pism wymaga zeskanowania do wersji cyfrowej. Warto jednak wiedzieć, że kserokopiarka kserokopiarce nierówna. Dokonując zakupu sprzętu do firmowego biura lub domowego gabinetu, stoimy przede wszystkim przed dylematem, czy wybrać model atramentowy czy laserowy. Dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, które urządzenie będzie lepsze?

czytaj całość »
Co to jest toner do drukarki?
Co to jest toner do drukarki?

Z drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych korzysta – przynajmniej od czasu do czasu – większość z nas. Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, sprzęty te w dalszym ciągu przed wieloma osobami kryją tajemnice. Wątpliwości pojawiają się przede wszystkim wtedy, gdy musimy zamontować w drukarce nowy wkład. Osoby mniej zorientowane w temacie często automatycznie zakładają, że do drukarki powinny kupić tusz i z zaskoczeniem reagują na pytania sprzedawców o to, czy jednak nie potrzebują tonera. Dzisiejszy artykuł jest przeznaczony dla wszystkich, którzy w temacie urządzeń biurowych czują się laikami. Odpowiadamy, czym właściwie jest toner do drukarki.

czytaj całość »
Jak drukować z telefonu?
Jak drukować z telefonu?

Pamiętasz stare, nieco toporne drukarki, którym towarzyszyły sploty kabli i przewodów? Na szczęście to już przeszłość! Współczesne urządzenia wielofunkcyjne często są wyposażone w funkcję łączenia bezprzewodowego, co umożliwia wygodne i szybkie drukowanie dokumentów z wielu komputerów stacjonarnych, laptopów, a także… telefonów komórkowych! Drukowanie ze smartfonu jest funkcją bardzo praktyczną, która przydaje się nie tylko w biurze, ale także w domu. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak drukować z telefonu?

czytaj całość »
Jak zeskanować dokument?
Jak zeskanować dokument?

Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał skorzystać ze skanera. Skanowanie to codzienność między innymi w korporacyjnych przedsiębiorstwach, średnich i małych firmach, a także w szkołach i na uczelniach, gdzie często niezbędne jest skanowanie podręczników czy notatek. Najczęściej jednak czynność tę zlecamy komuś – pani obsługującej ksero w szkolnej bibliotece, właścicielowi niewielkiego punktu ksero lub pracownikom z innego działu. A co, gdybyśmy sami musieli stanąć naprzeciw skanera i przenieść fizyczny dokument do postaci cyfrowej? Dla wielu osób pozornie prosta czynność właśnie wtedy staje się znacznie bardziej skomplikowana. Dlatego w dzisiejszym artykule wyjaśniamy krok po kroku, jak zeskanować dokument.

czytaj całość »
Gdzie wyrzucić zużyty toner do drukarki?
Gdzie wyrzucić zużyty toner do drukarki?

Niezależnie od tego, jak często korzystasz z drukarki i jaką wydajność ma urządzenie, którego używasz, prędzej czy później będziesz musiał wymienić toner na nowy. To, jak się okazuje, jest zadaniem trudniejszym niż pozornie się wydaje – i nie mówimy tu tylko o zainstalowaniu nowego wkładu. Badania pokazują, że wiele osób po prostu nie wie, co należy zrobić ze zużytym tonerem do drukarki. Gdzie należy go wyrzucić? Na to pytanie odpowiadamy poniżej.

czytaj całość »
Gdzie wyrzucić papier z niszczarki
Gdzie wyrzucić papier z niszczarki

Niszczarka to bez wątpienia przydatne urządzenie. Co więcej, znajdzie ona zastosowanie nie tylko w siedzibie firmowej czy niewielkim biurze, ale także w domu. W końcu również we własnych czterech ścianach znajdziemy wiele poufnych dokumentów, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce. Mogą to być zarówno stare faktury i paragony, jak również nieważne umowy, wyciągi z konta bankowego czy rachunki. Pamiętajmy jednak o tym, że choć z pomocą niszczarki możemy pozbyć się wszelkiego rodzaju dokumentów, nie sprawi ona, że sam papier w magiczny sposób zniknie. A zbiornik dołączony do urządzenia prędzej czy później trzeba będzie opróżnić… W poniższym artykule odpowiadamy na pytanie, gdzie wyrzucić papier z niszczarki?

czytaj całość »
Jak działa kserokopiarka
Jak działa kserokopiarka

Kserokopiarka to bez wątpienia jedno z najważniejszych urządzeń biurowych. Obecnie korzysta się z niej już nie tylko w dużych biurach i siedzibach firmowych, ale również w domowych gabinetach czy na uczelniach i w szkołach. Oczywiście, nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ większość uczniów, studentów, pracowników biurowych czy przedsiębiorców od czasu do czasu musi wykonać kopię dokumentów czy notatek. Niewiele osób wie jednak, jak właściwie działa kserokopiarka i co się wewnątrz niej znajduje. Dlatego właśnie temu zagadnieniu postanowiliśmy poświęcić dzisiejszy artykuł. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Metody drukowania
Metody drukowania

Chyba każdy z nas musi od czasu do czasu skorzystać z drukarki. Mogą to być zarówno papiery biurowe w biurze, jak również prywatne dokumenty, faktury czy projekty graficzne na zaliczenie na studiach. Czy jednak zawsze wiesz, jaka metoda drukowania najlepiej sprawdzi się do Twoich wydruków? Bardzo możliwe, że nie, ponieważ wielu z nas najczęściej nawet nie zastanawia się nad tym, jakie techniki i metody drukowania są powszechnie stosowane. Dlatego w dzisiejszym artykule chcielibyśmy nieco przybliżyć Ci ten temat. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Ile kosztuje kserokopiarka?
Ile kosztuje kserokopiarka?

Kserokopiarka bez wątpienia należy do urządzeń biurowych, które przydają się każdemu. Znajduje ona zastosowanie przede wszystkim w biurze, ale nie zapominajmy o tym, że często bywa niezbędna także w domu – zwłaszcza wtedy, gdy w domowym zaciszu wykonujemy wiele prac biurowych związanych z nauką, pracą czy prowadzeniem firmy. W takim razie odpowiedzmy na pytanie, ile kosztuje kserokopiarka. Pytanie, które wcale nie jest tak banalne, jak pozornie mogłoby się wydawać.

czytaj całość »
Kserokopiarka tania w eksploatacji
Kserokopiarka tania w eksploatacji

Kserokopiarki biurowe bez dwóch zdań nie należą do urządzeń tanich. Co prawda najtańsze, nowe urządzenia można zakupić już za mniej niż 5 tysięcy złotych, ale chcąc nabyć naprawdę wysokojakościowe urządzenie, często trzeba liczyć się z wydatkiem kilkunastu, a czasem nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. A trzeba pamiętać o tym, że koszt zakupu kserokopiarki to nie jedyny wydatek związany z tym urządzeniem biurowym. W końcu dochodzą jeszcze koszty eksploatacji. Jak wybrać kserokopiarkę tanią w eksploatacji? Przekonajmy się.

czytaj całość »
Kserokopiarkę jakiej firmy warto kupić?
Kserokopiarkę jakiej firmy warto kupić?

Niezależnie od tego, czy dopiero otwierasz własną firmę, czy prowadzisz przedsiębiorstwo od wielu lat, kserokopiarki to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego biura. Dlatego warto zadbać o to, aby wybrać cenionego producenta tych urządzeń - dzięki temu zainwestujesz w wysokiej jakości, bezawaryjny sprzęt. Którzy producenci są obecnie najbardziej polecani przez specjalistów oraz użytkowników? Zanim przejdziesz do zakupów, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami kserokopiarek nowych i poleasingowych, które znacząco usprawnią codzienną pracę Twojego zespołu!

czytaj całość »
Kserokopiarki poleasingowe - czy to się opłaca?
Kserokopiarki poleasingowe - czy to się opłaca?

Nowe kserokopiarki to dla wielu przedsiębiorców spory wydatek - zwłaszcza, jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo. Trzeba jednak przyznać, że jest to sprzęt potrzebny i bez niego ciężko się obejść w pracy biurowej. Jeśli zależy Ci na jakości oraz korzystnej cenie, dobrym rozwiązaniem będą kserokopiarki poleasingowe. Przekonaj się, dlaczego tak wiele firm decyduje się na ten wybór i na jakie aspekty specyfikacji technicznej zwrócić uwagę podczas zakupu. Zapraszamy do przeczytania artykułu!

czytaj całość »
Jak dbać o urządzenia biurowe?
Jak dbać o urządzenia biurowe?

Nagła awaria kserokopiarki czy drukarki może zepsuć cały dzień pracy w biurze - a przecież umowy oraz faktury czekają na podpisanie i wysłanie do kontrahentów!  Warto więc wyprzedzić ewentualne problemy techniczne oraz odpowiednio zadbać o ogólnodostępny w firmie sprzęt. Wbrew pozorom, wcale nie jest to trudne, a także nie wymaga dużych ilości energii. Co najważniejsze, każdy pracownik może przyczynić się poprawnej konserwacji urządzenia, co znacząco wpłynie na ogólną jakość użytkowania kserokopiarki. O tym, jak to zrobić, dowiesz się z tego artykułu!

czytaj całość »
Awaria drukarki w firmie - co robić?
Awaria drukarki w firmie - co robić?

Nawet w przypadku najlepiej zadbanego sprzętu może zdarzyć się awaria kserokopiarki. Odpowiednia konserwacja jest oczywiście bardzo ważna, warto jednak wiedzieć, jak zareagować w takiej sytuacji oraz poznać najczęściej spotykane problemy, które powodują niesprawność urządzenia. Czasami oczywiście kserokopiarkę można naprawić samemu, na przykład w przypadku niewielkich usterek. Jeśli natomiast kserokopiarka jest intensywnie użytkowana, koniecznie zapoznaj się z ofertą serwisów w Twojej okolicy i wybierz zaufaną markę, której pracownicy mają specjalistyczną wiedzę, dotyczącą automatyki biurowej.

czytaj całość »
Jak wygląda serwis kserokopiarki?
Jak wygląda serwis kserokopiarki?

Kserokopiarki należą do niezwykle wygodnych urządzeń wielofunkcyjnych wykorzystywanych przede wszystkim w przestrzeni firmowej. Należy jednak pamiętać, że sprzęt do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje kompleksowego serwisu. Podczas przeglądu istotne jest monitorowanie stanu zużycia poszczególnych komponentów, a także ich wymiana w razie konieczności. W efekcie urządzenie będzie działać sprawnie i bezproblemowo przez bardzo długi czas.

czytaj całość »
Niszczarki HSM – poznaj zalety!
Niszczarki HSM – poznaj zalety!

Niszczarki opracowane przez markę HSM należą do jednych z najbardziej renomowanych urządzeń dostępnych na rynku. Tego rodzaju sprzęt posiada szereg istotnych zalet, dlatego są wykorzystywane między innymi w firmach. Równie dobrze sprawdzają się w użytku domowym. Dlaczego warto wybrać niszczarkę do papieru tego producenta? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

czytaj całość »
Jakie urządzenia powinny znaleźć się w każdym biurze?
Jakie urządzenia powinny znaleźć się w każdym biurze?

Każde biuro, bez względu na dokładny profil prowadzonej działalności, potrzebuje dedykowanych urządzeń, które znacznie ułatwią pracę. Z tego względu postanowiliśmy przygotować zestawienie przydatnego sprzętu. Na dodatek doradzamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu wyposażenia.

czytaj całość »
Jak wybrać kserokopiarkę do biura?
Jak wybrać kserokopiarkę do biura?

W praktycznie każdym biurze kserokopiarka stanowi absolutnie podstawowy sprzęt wykorzystywany codziennie. To urządzenia wielofunkcyjne, łączące w sobie drukarkę, skaner, oraz faks. Wiele modeli posiada także własne dyski pamięci, co znacznie ułatwia pracę, szczególnie gdy konieczne jest tworzenie cyklicznych kopii pewnych dokumentów, na przykład umów. Jak wybrać kserokopiarkę do biura? Na co zwrócić szczególną uwagę?

czytaj całość »
Sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym biurze
Sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym biurze

Gdybyśmy spytali przedsiębiorców, co jest kluczem do sprawnego i efektywnego funkcjonowania firmowego biura, pewnie większość z nich w pierwszej kolejności powiedziałaby o zmotywowanej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Oczywiście, byłoby w tym wiele prawda, niemniej nie możemy zapomnieć o tym, że niezwykle istotną rolę w biurze odgrywają nie tylko ludzie, ale również urządzenia. Bez jakiego sprzętu trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmowego biura? Sprawdźmy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl