Niszczarki Wrocław

Niszczarki do dokumentów Wrocław

 

Są urządzenia, które powinny się znaleźć w każdym biurze – zarówno w małej, rodzinnej firmie, jak również dużej, międzynarodowej korporacji. Należą do nich między innymi skanery, drukarki i kserokopiarki, ale także wysokiej jakości niszczarki. Jeżeli szukasz wydajnego sprzętu do niszczenia dokumentów do swojego biura we Wrocławiu, jesteś w dobrym miejscu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór niszczarek do profesjonalnego zastosowania.

Niszczarka w firmie – dlaczego jest niezbędna?

W każdej firmie regularnie ma się do czynienia z dokumentami, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce – najczęściej są to umowy z kontrahentami lub wycinki korespondencji, ale zaliczają się do nich również faktury, wyciągi z kart kredytowych, rachunki, dokumenty z firm podatkowych, raporty finansowe, dane sprzedażowe czy listy klientów. Dotarcie do takich dokumentów przez osoby, które nie powinny mieć do nich dostępu, może narazić na straty finansowe i wizerunkowe przedsiębiorstwo, a klientów i pracowników – na utratę bezpieczeństwa. Dlatego w momencie, gdy przestają one być potrzebne, powinny zostać zniszczone tak, by nie było możliwe ich odtworzenie lub odczytanie.

Do tego oczywiście niezbędne są profesjonalne niszczarki, jakie można znaleźć w naszym asortymencie. W zależności od tego, jaką ilością poufnych dokumentów dysponuje firma, można kupić podstawową, prostą niszczarkę lub zaawansowany model przeznaczony do intensywnej eksploatacji.

Zaawansowane niszczarki HSM Securio

Do korporacji oraz dużych przedsiębiorstw, w których na co dzień obraca się wieloma raportami, danymi sprzedażowymi, fakturami, umowami i listami klientów, polecamy zaawansowane niszczarki marki HSM z serii Securio. Są to wysokiej jakości wielofunkcyjne urządzenia z dużym pojemnikiem, które wyposażone są w kilka trybów pracy oraz automatyczne rozpoznawanie nacisku. Dzięki temu ich obsługa staje się niezwykle prosta i intuicyjna.

Niszczarki HSM Securio to urządzenia wysokiej jakości, których cena, w zależności od modelu, waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W asortymencie naszej firmy ForCopy mamy jednak także sprzęty biurowe dla mniej wymagających osób.

Jaką niszczarkę wybrać do domu lub małej firmy?

Niszczarki są niezbędne również w niewielkich firmach, biurach i domowych gabinetach. Wiele osób nie potrzebuje jednak zaawansowanych sprzętów, wartych kilkanaście tysięcy złotych. To właśnie im proponujemy niszczarki HSM z serii Shredstar, których ceny zaczynają się już od około 150 złotych. Są to urządzenia proste, pozbawione wielu zaawansowanych funkcji, ale z pewnością wystarczające dla kogoś, kto tylko okazjonalnie musi korzystać z niszczarki.

Jeżeli zastanawiasz się, jaka niszczarka będzie odpowiednia do Twojego biura we Wrocławiu lub w domu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy, byś mógł wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie – zarówno pod kątem ekonomiczności, jak również funkcjonalności.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl