Kserokopiarki Warszawa

Kserokopiarki Konica Minolta w Warszawie

 

Wśród urządzeń biurowych jednymi z najpopularniejszych są kserokopiarki. Warszawa jest natomiast miastem, w którym zagęszczenie ilości biur jest tak duże, że postanowiliśmy wprowadzić w nim naszą ofertę kserokopiarek. W niej oprócz sprzedaży urządzeń biurowych posiadamy między innymi dzierżawę kserokopiarek oraz ich serwis. Oprócz tego posiadamy w sprzedaży nowe, jak i poleasingowe kopiarki renomowanych firm takich jak Konica Minolta, Sharp, Canon czy Ricoh.

Urządzenie wielofunkcyjne Warszawa

Zaletą kserokopiarek poleasingowych jest niewątpliwie cena. Są to bowiem urządzenia dobrej jakości, często sprzedawane w dużo niższej cenie. Taka opcja sprawdzi się przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają swoją działalność i szukają dobrego sprzętu, który nie zrujnuje ich finansów. Każda sprzedawana w naszej firmie kserokopiarka poleasingowa przechodzi niezbędny przegląd, dzięki czemu mają państwo pewność, że wybierają sprzęt, który ma przed sobą jeszcze wiele lat długiej pracy. Wybierając kserokopiarki poleasingowe od ForCopy, otrzymujecie najwyższej jakości sprzęt w niskiej cenie.

Kupno czy dzierżawa?

Inną, równie korzystną formą nabycia urządzenia wielofunkcyjnego do biura jest dzierżawa kserokopiarek. Warszawa jest miastem, w którym zapewniamy obsługę biur w tym zakresie. Usługa ta polega na tym, że dostarczamy do biura w pełni sprawne, nowe urządzenie wielofunkcyjne lub kserokopiarkę, zapewniamy jej pełen serwis, a nasz klient płaci comiesięczną stawkę uwarunkowaną liczbą wykonanych kopii. Dla najbardziej wymagających klientów w naszej ofercie posiadamy całodobowy serwis urządzeń. Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę urządzenia biurowego? Po pierwsze odchodzi całkowicie koszt zakupu urządzenia. Z góry zostaje ustalona kwota, którą będzie trzeba uiścić na koniec miesiąca, możemy sprawdzić, jakie dokładnie urządzenie będzie nam potrzebne i z jakich funkcji korzystamy najczęściej, zwłaszcza że firma ForCopy oferuje miesięczny okres próbny. Dodatkowo pełna opieka serwisowa i wsparcie działu IT pozwala na łatwe i szybkie rozwiązywanie problemów.

Co zrobić jeżeli kserokopiarka się zepsuje?

Nagła awaria sprzętu biurowego może okazać się nie lada wyzwaniem. W przypadku dużego biura będzie konieczna jego reorganizacja, tak by inne urządzenia przejęły funkcję popsutej drukarki. Natomiast w mniejszych biurach może się to okazać niestety paraliżem. Dlatego też wiemy, jak bardzo potrzebna jest szybka reakcja. Nasz serwis kserokopiarek Warszawa zna jako jeden z najszybszych – piętnastoletnie doświadczenie w naprawie kserokopiarek pozwala nam na szybkie diagnozowanie sprzętu oraz jego naprawę. Dla naszych klientów, którzy zdecydowali się na dzierżawę kserokopiarki, dodatkowo zapewniamy serwis całodobowy, który pozwoli na jeszcze szybsze reagowanie. Aby jednak zminimalizować ryzyko dużych awarii, warto swój sprzęt biurowy regularni serwisować. W ten sposób dużo łatwiej będzie zapanować nad elementami, które podlegają naturalnemu zużyciu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl