Niszczarki Lublin

Niszczarki do dokumentów Lublin

 

Kiedy mówimy o niezbędnym wyposażeniu firmowego biura, myślimy przede wszystkim o ergonomicznych, wygodnych fotelach, biurkach z dużymi blatami, sprawnych komputerach i monitorach. My w sklepie internetowym ForCopy doskonale jednak wiemy, że dużą rolę odgrywa nie tylko komfortowe stanowisko pracy. W każdym biurze – niezależnie od tego, czy mówimy o siedzibie niewielkiej firmy, czy rozbudowanym biurze międzynarodowej korporacji – potrzebne są również wysokiej jakości, wydajne urządzenia biurowe. W naszym asortymencie, obok drukarek i kserokopiarek, można znaleźć także profesjonalne niszczarki, które oferujemy klientom nie tylko ze stolicy Polski, ale też z innych miast, takich jak Lublin.

Niszczarki do dokumentów HSM – najwyższa jakość i wydajność

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń biurowych. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie sprzęty najlepiej sprawdzają się podczas codziennego użytkowania do intensywnej eksploatacji. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim niszczarki do dokumentów niemieckiego producenta HSM – przedsiębiorstwa, które od początku lat 70. XX wieku zajmuje się zaopatrywaniem firm przemysłowych w urządzenia. Pierwsze niszczarki HSM wyprodukowało w 1981 roku, od tego czasu systematycznie poszerzając i unowocześniając swoją ofertę. Jesteśmy szczęśliwi, że niszczarki HSM można kupić również w naszym sklepie internetowym ForCopy.

Szukasz niszczarki do biura w Lublinie? Wybierz najlepszy model dla siebie!

Chociaż zastosowanie wszystkich niszczarek jest takie samo, w rzeczywistości poszczególne modele mogą się od siebie bardzo różnić. W naszym sklepie internetowym można jednak kupić urządzenia biurowe idealne zarówno do niewielkiego gabinetu, jak również do rozbudowanego biura międzynarodowej korporacji.

Wybierając niszczarkę należy kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim wymaganiami pracowników i firmy. W niewielkich biurach, z których korzysta kilka osób, można postawić na małe niszczarki przenośne, które można ustawić na biurku lub szafce. Mają one najczęściej pojemniki na ścinki o pojemności kilkunastu lub kilkudziesięciu litrów i obsługiwane są za pomocą kilku przycisków. Raczej nie nadają się one do intensywnej eksploatacji, ale będą wystarczającym rozwiązaniem w miejscach, w których od czasu do czasu niszczy się nieważne umowy, raporty finansowe, faktury czy dokumenty z firm ubezpieczeniowych. W naszej ofercie znajdziesz niszczarki do dokumentów HSM z serii Shredstar, których ceny zaczynają się od nieco ponad stu złotych. W większości przypadków kupno takiego modelu wiąże się jednak z wydatkiem od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Do bardziej zaawansowanych zadań i intensywnego użytkowania polecamy duże niszczarki z serii Securio, które są wyposażone w pojemne kosze na ścinki. Do wyboru mamy modele z pojemnikami o pojemności stu kilkudziesięciu, a nawet dwustu litrów. Ceny takich zaawansowanych modeli zaczynają się od kilku tysięcy złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych. Gwarantują jednak bardzo szybką i wydajną pracę.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl