Producenci
Promocje
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C360i
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C360i

20 910,00 zł

Cena regularna: 22 000,00 zł

17 000,00 zł

Cena regularna: 17 886,18 zł

szt.
NISZCZARKA HSM Shredstar X15
NISZCZARKA HSM Shredstar X15

1 490,00 zł

Cena regularna: 1 832,70 zł

1 211,38 zł

Cena regularna: 1 490,00 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C250i
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C250i

15 498,00 zł

Cena regularna: 16 974,00 zł

12 600,00 zł

Cena regularna: 13 800,00 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 227
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 227

10 900,00 zł

Cena regularna: 11 600,00 zł

8 861,79 zł

Cena regularna: 9 430,89 zł

szt.
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 367
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 367

14 500,00 zł

Cena regularna: 15 500,00 zł

11 788,62 zł

Cena regularna: 12 601,63 zł

szt.
Kserokopiarki Łódź

Kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne w Łodzi

 

Wysokiej jakości wydajne urządzenia biurowe pełnią istotną rolę w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa – zarówno rozbudowanej, międzynarodowej korporacji, jak również niewielkiej firmy, która dopiero wchodzi na rynek. Celem naszej działalności jest zapewnienie przedsiębiorcom z Łodzi dostępu do nowoczesnych sprzętów biurowych – drukarek, skanerów i kserokopiarek. Jeśli chcesz kupić niezawodną kserokopiarkę, jesteś w odpowiednim miejscu.

Urządzenie wielofunkcyjne Łódź

Kserokopiarka umożliwia szybkie i wygodne odbicie różnego rodzaju dokumentów, pism oraz grafik 2D. Większość współczesnych modeli pozwala na obsługiwanie różnych formatów – nie tylko najpopularniejszego formatu A4. Warto jednak pamiętać o tym, że wysokiej jakości kserokopiarka, spełniająca współczesne wymagania pracowników biurowych powinna także cechować się intuicyjną obsługą oraz, w przypadku bardziej wymagających klientów, wyposażeniem w moduł komunikacji zdalnej. Dzięki temu z urządzeń można bezproblemowo korzystać bez konieczności łączenia kserokopiarki z innymi urządzeniami za pomocą kabli.

Sprzedaż kserokopiarek nowych i poleasingowych w Łodzi

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą rolę kserokopiarki odgrywają w codziennym funkcjonowaniu firmy. Dlatego ofertę naszej firmy rozszerzyliśmy o nowoczesne modele od najbardziej uznanych producentów, takich jak japońscy potentaci – Sharp, Canon czy Konica Minolta. W asortymencie mamy też nowe urządzenia renomowanej niemieckiej marki, Triumph-Adler.

Ksero wielofunkcyjne

Wszystkie proponowane przez nas urządzenia są gwarancją wydajnej i bezproblemowej pracy oraz intuicyjnej obsługi, która nie sprawi trudności nawet mniej doświadczonym osobom. Z drugiej strony, wiemy, że wielu przedsiębiorców nie chce wydawać dużych kwot na nowe urządzenia w sytuacji, gdy za dużo bardziej korzystną cenę można dostać kserokopiarki używane, które są równie sprawne. Dlatego w asortymencie ForCopy znajdziesz także szeroki wybór kserokopiarek poleasingowych, która znakomicie nadają się do intensywnej, codziennej eksploatacji. Są one profesjonalnie sprawdzone pod kątem użytkowania i przetestowane, co sprawia, że mamy pewność odnośnie ich prawidłowego działania. Urządzenia takie mogą jedynie posiadać niewielkie, zewnętrzne naturalne ślady użytkowania, które jednak nie wpływają w jakikolwiek sposób na ich eksploatację.

Kupno kserokopiarek poleasingowych to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, którzy dążą do oszczędności ekonomicznej lub którzy chcą poprzez działalność swojej firmy propagować rozwiązania ekologiczne.

Kupno czy wynajem?

Nie chcesz jednorazowo wydawać dużej kwoty na zakup kserokopiarki? Twoja firma dopiero wchodzi na rynek i szukasz oszczędności? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. W ForCopy oferujemy także wynajem kserokopiarek w Łodzi uznanych producentów, takich jak Sharp, Canon czy Konica Minolta. Chętnie przeprowadzimy również audyt Twojego biura i doradzimy, które urządzenie najlepiej sprawdzi się w codziennym użytkowaniu w przypadku Twojego przedsiębiorstwa.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl