Niszczarki Poznań

Niszczarki do dokumentów Poznań

 

Zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach każdego dnia pracownicy mają do czynienia z dokumentami, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Mogą to być umowy z klientami lub kontrahentami, które straciły ważność, faktury, raporty i sprawozdania finansowe, dane sprzedażowe, wycinki korespondencji czy listy klientów. Bardzo ważne jest zagwarantowanie tego, że poufne i prywatne dokumenty nie wyjdą poza krąg osób upoważnionych do wglądu do nich. Najlepszym sposobem na pozbycie się takich pism i dokumentów jest zniszczenie ich w niszczarce, dzięki czemu odtworzenie lub odczytanie ich stanie się niemożliwe. Jeżeli szukasz niszczarki do swojego biura w Poznaniu, jesteś w dobrym miejscu – w naszym asortymencie można znaleźć zarówno podstawowe, proste niszczarki, jak również zaawansowane modele, które znakomicie sprawdzą się podczas intensywnej eksploatacji.

Jaką niszczarkę kupić do biura?

Chociaż zastosowanie wszystkich niszczarek jest takie samo, kategoria ta obejmuje naprawdę różnorodne urządzenia biurowe. Z jednej strony mamy niewielkie urządzenia z koszami o pojemności kilkunastu litrów, które można ustawić na biurku czy stoliku, a z drugiej – duże, zaawansowane niszczarki podłogowe na kółkach, które dysponują pojemnikami o pojemności ponad stu, a często nawet dwustu litrów. To, jaki model sprawdzi się w Twoim biurze, zależy przede wszystkim od ilości dokumentów, które regularnie wymagają niszczenia, oraz liczby osób mających korzystać z urządzenia.

Najbardziej zaawansowane niszczarki, takie jak urządzenia HSM z serii Securio, są wyposażone w 200-llitrowy pojemnik, kilka trybów działania, fotokomórkę, która automatycznie uruchamia i wyłącza mechanizm oraz dotykowy wyświetlacz, umożliwiający intuicyjną, prostą obsługę. Takie niszczarki zostały przetestowane w eksploatacji w dużych firmach i doskonale nadają się do użytkowania nawet przez kilkunastoosobowe działy.

Niszczarki HSM z serii Securio nie należą do urządzeń tanich – ich ceny wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Ale w naszej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości tańsze urządzenia, które znakomicie sprawdzą się w mniejszych, kilkunastoosobowych firmach oraz domowych gabinetach. W tej kategorii nie mają sobie równych niszczarki HSM z serii Shredstar, których ceny zaczynają się już od nieco ponad stu złotych. Nie są to modele przeznaczone do intensywnej eksploatacji, ale będą wystarczające wtedy, gdy w pracy od czasu do czasu pojawiają się ważne, poufne dokumenty. Zaletą takich urządzeń są niewielkie rozmiary – większość niszczarek HSM Shredstar można ustawić na biurku, stole czy organizerze biurowym.

Nie wiesz, jaką niszczarkę wybrać? Pomożemy!

Jeżeli nie wiesz, jaka niszczarka najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze w Poznaniu lub domowym gabinecie, skontaktuj się z nami! Dysponujemy profesjonalną wiedzą, dlatego chętnie doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące konkretnych modeli. Zadbamy o to, byś pozyskał urządzenie, które spełni oczekiwania Twoje i Twoich pracowników!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą formą pozyskania uniwersalnych urządzeń kopiujących, drukujących, skanujących, faksujących i pracujących w firmowej sieci lub Internecie, zapraszamy:

Kontakt telefoniczny 662 402 952

 kontaktu mailem – biuro@forcopy.pl.

Zobacz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl