Toner oryginalny Konica Minolta TNP51M do Bizhub C3110, Magenta

Dostępność: Ostatnia sztuka!
Wysyłka w: 14 dni roboczych
Cena: 319,00 zł 319.00
Cena netto: 259,35 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Toner Konica-Minolta TNP-51M o kolorze magenta jest kompatybilny z urządzeniem Bizhub C3110. To oryginalny toner, który został stworzony przez markę Konica-Minolta specjalnie dla tego urządzenia, dzięki czemu zapewnia najlepszą jakość kopii i korzystnie wpływa na funkcjonalność oraz prawidłowe działanie tego konkretnego sprzętu. Umożliwia szybką i sprawną realizację wszystkich zadań powierzanych kopiarce. Ma wydajność 5000 wydruków/kopii A4.

Wpływ tonera na funkcjonowanie urządzenia Bizhub C3110
Na działanie kopiarki wpływ ma środowisko pracy (temperatura, wilgotność), sposób użytkowania (praca ciągła lub przerywana), ale także jakość materiałów eksploatacyjnych. Wybór odpowiedniego, oryginalnego tonera przyczynia się do sprawnej pracy sprzętu. Dzięki jego stosowaniu nie musimy obawiać się, że układ drukujący zostanie uszkodzony lub zabrudzony oraz że wystąpią jakiekolwiek inne problemy wynikające z winy tonera. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a także zaprojektowany w oparciu o specyfikę i możliwości urządzenia Bizhub C3110. Oryginalny toner pozytywnie wpływa na funkcjonalność, sprawną pracę, ale korzystnie oddziałuje również na żywotność i bezawaryjność sprzętu.

Wysoka jakość i wydajne kopiowanie przy użyciu tonera
Toner Konica-Minolta TNP-51M magenta ma wydajność około 5000 kopii A4 przy pokryciu 5%. Dobrze sprawdza się u osób, które korzystają z niego na dużą skalę, ale także u tych, które kopiarki używają sporadycznie. Zapewnia dobrą jakość kopii, każda z nich jest wyraźna i precyzyjna.

Oryginalny toner w przypadku urządzenia Bizhub C3110 to zdecydowanie najlepszy i najbardziej bezpieczny wybór. Toner jest skierowany dla wszystkich użytkowników, którym zależy na bardzo dobrym funkcjonowaniu kopiarki i wyraźnych wydrukach, ale również na utrzymaniu sprzętu w jak najlepszej kondycji i przedłużeniu jego żywotności. W oryginalne materiały eksploatacyjne warto zainwestować, ponieważ pociągają za sobą realne korzyści, a w konsekwencji skutkują zadowoleniem właściciela z użytkowanego sprzętu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl